HOMEDrogi Czytelniku,

Jeśli szczerze interesuje Cię to, co publikujemy, i uważasz, że warto udostępniać ten materiał w wersji polskojęzycznej, a znasz angielski i znajdziesz trochę czasu - zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy osób chętnych do współpracy przy przekładzie książki "The Secret History of the World" i do kilku innych projektów.


Napisz do nas...


Wstęp: 0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Cykl:

FALA

Część: 0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 -
  - 8 - 9 - 10a -
10b(całość!) - 10c -
- 11
- 11b - 11c (całość!)


Artykuły:

Sztuka iluzji

Zakochana egzorcystka - Opowieść wielu możliwości - Thomas French,
St. Petersburg Times

Część:
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 -
- Epilog

Fragmenty "Psychopatologii"

Protokoły patokratów

PSYCHOPATA – Maska zdrowia psychicznego

Czym jest psychopata?

Historia seksu i uwagi ogólne - Lama Sing

Najgroźniejsza idea na świecie
- Część 1
- Część 2

Komentarz na temat "Gnozy" Murawiewa
- Część 1

Jakiś potwór tu nadchodzi

Osama, Szwadrony Śmierci i Największe Kłamstwo Wszechczasów


VIDEO - Atak na Pentagon

Komentarze na temat Ataku na Pentagon - Laura Knight-Jadczyk
cz. 1

cz. 2

Teorie konspiracyjne rozkwitają w Internecie - Carol Morello
The Washington Postksiążka dostępna w języku:
english
- français - espanol

VIDEO - Tajemna historia świata


Archiwum
tutaj znajdziecie starsze artykuły z naszej witryny


Nauki IV Drogi

Borys Murawiew - Gnoza, R.1
Borys Murawiew - Gnoza, R.2 NOWOŚĆ!


Nasz BLOG PRACowniA z uzupełniającymi materiałami:

PRACowniA


Znaki Czasów

Archiwum Znaków Czasów


Transkrypty sesji:

Rok: 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998-2001

Stary Index i niezweryfikowane sesje z 1994-95

 Napisz do nas...


"Nie bójcie się o ścieżkę prawdy, bójcie się o brak ludzi, którzy nią kroczą."
Robert Francis Kennedy


"Przeczytałem dzisiaj wiadomości, o ludzie..."
John Lennon


Tyrania, która osiągnęła największy sukces to nie ta, która używa siły do zapewnienia jednorodności, ale ta, która usuwa ze świadomości inne możliwości, i sprawia, że wydaje się niewyobrażalne to, iż istnieją inne drogi, i która usuwa poczucie, że istnieje coś na zewnątrz.
Allan Bloom
Zamykając amerykanski umysł


"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą."
Voltaire


Wiara świadomości jest wolnością
Wiara uczuć jest słabością
Wiara ciała jest głupotą.
Miłość świadomości wywołuje taką samą reakcję
Miłość uczucia wywołuje przeciwną
Miłość ciała zależy jedynie od typu i biegunowości.
Nadzieja świadomości jest siłą
Nadzieja uczuć jest niewolnictwem
Nadzieja ciała jest chorobą.
Gurdżijew


Metoda nauki ezoterycznej jest taka sama jak nauki pozytywnej: obserwacja, krytyczna analiza tejże obserwacji i rygorystyczna dedukcja w oparciu o ustalone fakty.
Murawiew, Gnoza vol.1


Zycie jest religią. Doświadczenia życiowe odzwierciedlają sposób, w jaki wchodzi się w interakcję z Bogiem. Ci, którzy są uśpieni, to ci, którzy prezentują małą wiarę w swych interakcjach z kreacją. Niektórzy myślą, że świat istnieje, by mogli go przezwyciężyć, zignorować lub wyłączyć. Dla tych jednostek światy przestaną istnieć. Staną się oni dokładnie tym, co sami wnoszą w życie. Staną się jedynie snem w 'przeszłości'. Ludzie, którzy zwracają dokładnie uwagę na rzeczywistość obiektywną , na prawo i lewo, staną się rzeczywistością 'Przyszłości'.
Kasjopeanie, 28-09-2002


AlltheWeb

AlltheWeb indeksuje ponad 2.1 miliarda stron WWW, 118 milionów plików multimedialnych, 132 miliony plików FTP, dwa miliony plików MP3, 15 milionów plików PDF oraz obsługuje 49 jezyków, co sprawia, że jest to jedna z najwiekszych wyszukiwarek dostepnych entuzjastom wyszukiwania. AlltheWeb dostarcza najświeższych informacji, ponieważ uaktualniamy nasze indeksy co 7 do 11 dni oraz indeksujemy do 800 najświeższych wiadomości na minutę z 3,000 źródeł.


Otrzymywanie informacji o nowościach na witrynie!

Kanał RSS Kasjopea
Osama, Szwadrony Śmierci i Największe Kłamstwo Wszechczasów

Joe Quinn, SOTT, 04/07/2006

oryginał: Osama, Death Squads and the Biggest Lie Ever Told


Mogliście to przeoczyć i nie miałbym wam tego za złe, jeśli był to wasz świadomy wybór, ale dwa dni temu "Osama" upublicznił nową wiadomość.

W swoim najnowszym kazaniu Osama przestrzega irackich Szyitów, aby przestali atakować Sunnitów, gdyż inaczej spotkają się z odwetem. Wiadomość Osamy można podsumować następująco: "Nasi bracia mudżahedini z al-Kaidy wybrali na swego lidera drogiego brata Abu Hamzę al-Mudżahera, który będzie następcą Amira Abu Musaby al-Zarkawiego", mówi bin Laden. "Radzę mu, aby skupił się na walce z Amerykanami oraz ich sojusznikami w tej wojnie przeciwko islamowi i Irakowi". Tak więc zasadniczo Osama nawołuje WSZYSTKICH Irakijczyków do walki z Amerykanami. Jednakże rząd Busha i jego ramię propagandowe - mainstreamowe media - robią wszystko, co w ich mocy, aby obciążyć odpowiedzialnością za wewnętrzne walki między Szyitami i Sunnitami "iracką al-Kaidę". Dowodem na to jest materiał CNN dotyczący taśmy Osamy p.t.:

Nagranie: Bin Laden nakazuje Sunnitom walkę z Szyitami w Iraku

w którym mówi się:

Osama bin Laden, w nagraniu zamieszczonym w Internecie, zachęca irackich Sunnitów do odwetu na Szyitach, łamiąc tym samym stanowisko al-Kaidy nie stosującej przemocy wewnątrz poszczególnych odłamów islamu. Al-Zarkawi został wcześniej skrytykowany za sprowokowanie zamieszek, obierając za cel Szyitów. W ubiegłym roku numer 2 po bin Ladenie, Ayman al-Zawahiri, napisał list do przywódcy irackiej al-Kaidy, nakazując jej zaprzestanie ataków - jak podają źródła w amerykańskiej armii, która twierdzi, że przechwyciła list.

Warto zwrócić uwagę na powyższy komentarz: "Al-Zarkawi został wcześniej skrytykowany za sprowokowanie zamieszek [wewnątrz poszczególnych odłamów islamu], obierając za cel Szyitów". Nie ma mowy o tym, że to rząd USA twierdzi, że "al-Zarkawi" i "iracka al-Kaida" są odpowiedzialni za przemoc w obrębie odłamów islamskich w Iraku. Wracając do podstaw: "Osama", "al-Kaida", "iracka al-Kaida", "al-Zarkawi", "al-Zawahiri" są, lub byli, częścią amerykańskiej psychologicznej operacji rządowej, która wyznaczyła ich na prawdopodobnych podejrzanych, winnych bliskowschodniej grabieży przeprowadzanej przez rządy USA i Izraela. Nie wspominając o utworzeniu państw policyjnych w USA i Wielkiej Brytnanii. Tak! Z całą pewnością zdajecie sobie sprawę z tego, że powodem rozkwitu państw policyjnych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii jest nieustające zagrożenie ze strony "al-Kaidy"!?

Al-Kaida "zwiększonym zagrożeniem dla Wielkiej Brytanii"

Zagrożenie dla Wielkiej Brytanii ze strony al-Kaidy rzeczywiście mogło wzrosnąć, a wojna w Iraku dostarczyła większej motywacji grupom ekstremistycznym - stwierdziła brytyjska komisja parlamentarna. Siatka terrorystów stwarza "bardzo poważne i brutalne zagrożenie" dla Wielkiej Brytanii, stwierdza najnowszy raport Komisji Spraw Zagranicznych dotyczący "wojny z terroryzmem".

Wniosek płynący z raportu jest taki, że w przyszłości walka z zagrożeniem stanie się trudniejsza. Jednym z powodów jest propaganda wychodząca z Iraku, który stanowi ostateczne pole treningowe dla międzynarodowych terrorystów, stwierdza raport. Przewodniczący Komisji, Mike Gapes, mówi, że al-Kaida podzieliła się obecnie na mniejsze grupy, które trudniej jest wyśledzić. "Uważamy, że problemem jest - pomimo pewnych sukcesów - większe niż wcześniej zagrożenie ze strony al-Kaidy".

A zatem dowodami na obecne niewątpliwe zagrożenie ze strony "al-Kaidy", którego bezpośrednim skutkiem jest ograniczenie wolności obywatelskiej w USA i Wielkiej Brytanii, wydają się być wciąż napływające przekazy od "Osamy" oraz stanowisko rządu USA, że to al-Kaida jest odpowiedzialna za zamachy w Iraku. Jeśli jesteście gotowi uwierzyć zapewnieniom rządu USA, jakoby taśmy Osamy były prawdziwe i że naprawdę jest on w stanie rozpętać globalny "dżihad", możecie być pewni, że wasze wolności obywatelskie są ograniczane tylko z tego powodu, aby zapewnić rządom USA i Wielkiej Brytanii totalną kontrolę nad waszym życiem i nie musicie czytać dalej. Jeśli jednak podejrzewacie, że czegoś w tym scenariuszu brakuje i interesują was dane, które tego dowodzą, czytajcie dalej.

W swoim ostatnim nagraniu "Osama" potwierdza swój wpływ na sytuację w Somalii i stanowczo ostrzega zachodnie rządy przed wysyłaniem tam swoich wojsk. W odpowiedzi na to ostrzeżenie wpływowy islamski ruch, który obecnie kontroluje Somalię, raczej wyśmiał to stwierdzenie i zapewnił, że "al-Kaida" nie ma nic wspólnego z wydarzeniami w Somalii, a ponadto zaapelował o wysłanie tam międzynarodowych sił pokojowych. To prowadzi nas do wniosku, że albo Osama nie jest na bieżąco z aktualną sytuacją na świecie, albo ktoś chce, abyśmy uwierzyli w zaangażowanie "al-Kaidy" w Somalii, które oczywiście wymagałoby interwencji wojsk USA. Jakże wygodnie.

Odnośnie zamieszek wewnątrz odrębnych grup islamskich, które rząd USA i media starają się przypisać "al-Kaidzie":

Wykazano, że zabójstwa i zamachy bombowe są dziełem "szwadronów śmierci" operujących z irackiego ministerstwa spraw wewnętrznych, w pełni kontrolowanego przez CIA. Podkreślę jeszcze raz, że w każdej wojnie prowadzonej przez rząd USA przeciwko innemu narodowi, natychmiast uruchamiano procedurę kontr-powstańczą. Jest to niezbędne, ponieważ w przypadku inwazji tworzy się pewna forma powstania, która ma na celu ochronę atakowanego kraju. Powstańcy są bardzo trudni do pokonania, zważywszy na wielkie poparcie i współpracę ze strony społeczeństwa.

Z tego powodu armia dokonująca inwazji znajduje się w stanie wojny z całą populacją atakowanego kraju, a nie wyłącznie z grupą niezależnych powstańców. Rozwijane przez lata strategie postępowania w takich sytuacjach są nazywane "kontr-powstaniami" i opierają się na określeniu podziałów obecnych wewnątrz danej społeczności, zwykle religijnych, politycznych lub etnicznych - jakkolwiek nieznacznych - a następnie ich wyolbrzymieniu. Oczywiście w scenariuszu, w którym kraj zostaje najechany przez obce wojsko, takie podziały niemalże przestają istnieć, ponieważ społeczeństwo jednoczy się przeciwko najeźdźcom (tak stało się w Iraku). Dlatego właśnie taktyka kontr-powstania, zaprojektowana do siania niezgody, musi być sfabrykowana i zwykle opiera się na stworzeniu przez aparat wywiadowczy najeźdźców fałszywego powstania.

Owo fałszywe powstanie tworzą uzbrojone bojówki, opłacane przez siłę atakującą, dla których celem są morderstwa wśród określonych grup społecznych - ponownie, wykorzystując podziały religijne, etniczne lub polityczne. W przypadku Iraku można zaobserwować bojówki "szwadronów śmierci" atakujące zarówno Sunnitów jak i Szyitów, których oskarża się o prawdziwe powstanie czy też iracką al-Kaidę. Oczekiwanymi skutkami takiej brutalnej taktyki są demoralizacja i wprowadzenie zamieszania wśród prawdziwych powstańców oraz ich sojuszników, uwikłanie prawdziwego powstania w mordercze konflikty i, w przypadku Iraku, potwierdzenie stanowiska USA, że al-Kaida jest wciąż aktywna, stwarzając tym samym śmiertelne zagrożenie dla cywilizowanych społeczeństw na całym świecie. Powyższy scenariusz jest DOKŁADNIE tym, co obserwujemy w Iraku, włącznie ze szwadronami śmierci, kontrolowanymi i finansowanymi przez CIA z irackiego ministerstwa spraw wewnętrznych, lub raczej z amerykańskiego ministerstwa spraw wewnętrznych w Iraku. Niedawny artykuł bardzo dobrze wykazuje, że zapewnienie o al-Kaidzie obecnej w Iraku jest w rzeczywistości tworem sił amerykańskich, kontrolujących iracki konflikt:

Telefon Al-Zarkawiego pełen niespodzianek

Poniedziałek, 3 lipca 2006 r.

BAGDAD, Irak (AP) - Według irackiego prawodawcy Abu Musab al-Zarkawi posiadał w swoim telefonie komórkowym numery telefoniczne do wysokich urzędników irackich. Waiel Abdul-Latif, członek byłej partii Premiera Ayada Allawiego, powiedział w poniedziałek, że władze znalazły numery, kiedy al-Zarkawi - lider irackiej al-Kaidy - został zabity 7 czerwca w wyniku amerykańskiego nalotu.

Abdul Latif nie wymienił nazwisk urzędników. Powiedział jednak, że znajdują się wśród nich pracownicy ministerstw oraz parlamentarzyści. Zaapelował również o śledztwo, mówiąc że Irakijczycy "nie mogą jedną ręką trzymać się rządu, a drugą terrorystów".

Oczywiście to nie Irakijczycy "trzymają się jedną ręką rządu, a drugą terrorystów", ale raczej rząd USA, który obiema rękami kontroluje iracki rząd i terrorystów.

Tłumaczenie: Robert

 

 


Właściciele oraz wydawcy niniejszych stron pragną oświadczyć, że materiał tu prezentowany jest wynikiem ich badań i eksperymentu w Komunikacji Nadświetlnej. Zapraszamy czytelnika by przyłączył się do naszego poszukiwania Prawdy poprzez czytanie z otwartym, ale sceptycznym umysłem. Nie zachęcamy tu do "dewotyzmu" ani też do "Prawdziwej Wiary". Zachęcamy STANOWCZO do poszukiwania Wiedzy oraz świadomości we wszystkich obszarach działania jako najlepszego sposobu, by być w stanie odróżnić kłamstwa od prawdy. Jedno co możemy powiedzieć czytelnikowi: pracujemy bardzo ciężko, wiele godzin na dobę, i czynimy tak od wielu lat, by odkryć "sedno" naszej egzystencji na Ziemi. Jest to nasze zajęcie, nasze poszukiwanie, nasza praca. W sposób ciągły szukamy potwierdzenia oraz/lub pogłębiamy zrozumienie tego, co uważamy albo za możliwe, albo za prawdopodobne lub za jedno i drugie. Czynimy tak ze szczerą nadzieją, że ludzkość jako całość skorzysta z naszej pracy, jeśli nie teraz , to przynajmniej w jakimś punkcie w jednej z naszych prawdopodobnych przyszłości.

Skontaktuj się z administratorem serwera pod adresem cassiopaea.com
Prawa Autorskie (c) 1997-2005 Arkadiusz Jadczyk oraz Laura Knight-Jadczyk. Wszystkie prawa zastrzeżone. "Cassiopaea, Cassiopaean, Cassiopaeans," są zastrzeżonym znakiem handlowym Arkadiusza Jadczyka oraz Laury Knight-Jadczyk.
Listy adresowane do Kasjopei, szkoły QFS, Arkadiusza lub Laury, stają się własnością Arkadiusza Jadczyka i Laury Knight-Jadczyk
Wtórne publikacje oraz wtórne rozpowszechnianie zawartości niniejszego ekranu lub dowolnej części niniejszej witryny w dowolnej formie jest stanowczo zabronione bez wcześniejszej pisemnej zgody autorów.

Jesteś gościem o numberze [an error occurred while processing this directive] .

 

[an error occurred while processing this directive]