Uwaga: Publikujemy materiały z "sesji", jednak nie sądzimy by miały one jakąś obiektywną wartość - chyba tylko na tyle, na ile mogą być inspiracją do rzetelnych badań. Same w sobie mają zerową wartość poznawczą. Można je uważać za prozę literacką, za poezję, za potok z podświadomości. Każdy z nas doświadczał, w mniejszym lub większym stopniu, "inspiracji", kiedy do głowy przychodziło mu coś odkrywczego - nie wiadomo skąd. Czy jest coś "odkrywczego" w tych materiałach? Staramy się na to pytanie odpowiedzieć poprzez badania. Wyniki publikujemy, głównie w języku angielskim, na naszej witrynie , i w naszych publikacjach książkowych. Badania dotyczą historii, wierzeń, historii religii, mitów, polityki, geologii, astronomii, fizyki itp. itp. Zachęcamy bardzo usilnie naszych czytelników do zapoznania się z tymi wynikami. Zachęcamy też do uważnego przeczytania naszego (przetłumaczonego na język polski) Wstępu (osiem części).

18 kwietnia 1995, F*** oraz Laura

P: (L) Witaj.
O: Witaj.
P: (L) Kto jest z nami dzisiejszego wieczoru?
O: Tikloria .
P: (L) I skąd jesteś?
O: Kasjopea .
P: (L) Czy słuchaliście naszej taśmy od Thora Templara?
O: Tak .
P: (L) Czy macie coś na obalenie jego oskarżeń o nieistotności?
O: Czy obalenie jest niezbędne?
P: (L) Cóż, nie, nie dla mnie i całkiem szczerze, nie sądzę że mu odpowiem, więc to naprawdę nie ma znaczenia. Czy będzie w porządku, jeśli zadamy parę pytań o sytuacji, która wynikła tutaj przez ostatni miesiąc?
O: Tak
P: Ok, czy jest jakaś inna droga którą mogłabym uzyskać dostęp do informacji których potrzebuję, ponieważ musimy zrobić pewnego rodzaju oszacowanie sytuacji.
O: Otwarte.
P: (L) Czy kiedykolwiek mieliśmy kogoś w naszej grupie lub tutaj w naszym pokoju, kto został wysłany tutaj rozmyślnie by przerwać nasze interakcje?
O: Jeśli tak, to pozostawiamy to wam do okrycia w celu uczenia i rozwoju.
P: (L) Czy to cześć tego co zaszło tutaj?
O: Z dużym prawdopodobieństwem.
P: (L) Cóż, to zaczyna być coraz bliżej.
O: Pamiętaj o tym, że ktoś może być manipulowany przez drugą osobę.
P: (L) Kto w tym przypadku był manipulowany?
O: Mamy na myśli, że jeden może wydawać się, że jest "agentem", gdy w rzeczywistości kontrola pochodzi z innego miejsca, a jest to szczególnie prawdziwe, kiedy rzekomy "agent" ma dobrą, prostą oraz pozornie stałą naturę.
P: Ok, mówicie, że kontrola może pochodzić skądinąd? Czy mam racje?
O: Tak.
P: Czy ta kontrola pochodzi z trzeciej czy czwartej gęstości?
O: Z obu, lub z elementów obydwu.
P: (L) W tym konkretnym przypadku wolałabym myśleć, że ktoś był wykorzystywany lub manipulowany przez inne siły. Ale w tym przypadku, może to być uwolniona armata, że tak powiem. Czy mam rację?
O: Pozostawiamy to twojemu uznaniu.
P: (L) Czy możemy zidentyfikować źródło kontroli w tym konkretnym przypadku?
O: Wspominaliśmy już o odkrywaniu i uczeniu się wcześniej.
P: (L) Wiec mamy ten przypadek rozgryźć samemu?
O: Odniesiesz w wyniku tego wielki pożytek w "przyszłości".
P: W jaki sposób?
O: Żeby rozpoznać "symptomy", które mogą występować powszechnie.
P: (L) W tym przypadku o tym właśnie dyskutowaliśmy i wydaje się, że to właśnie stało się częstym zjawiskiem. Osoby przychodzą i wszystkie są podekscytowane i wkładają w to energię lub pieniądze lub cokolwiek innego, i one wszystkie są wysoce zaangażowane i wtedy stają się przeszkodą.
O: Tak. Już się właśnie uczysz.
P: Ostatnio V*** przyszła i powiedziała, że miała epizod z przyczepiającym się bytem. Czy ona ma jakiś przyczepiony do niej byt w wyniku tej pracy?
O: Nie . Wahania hormonalne .
P: Ona zadzwoniła do V*****i V***** wykonała na niej oczyszczenie. Czy to pomogło w jej zaburzeniach hormonalnych?
O: Nie .
P: (L) Kilka tygodni temu zrobiłam sesję hipnotyczną z synem. W tej sesji wydawał się wracać pamięcią do wspomnień lotu samolotem EC 135, z tego co pamiętam. Wydawał się przechodzić przez jaką katastrofę i tak dalej. Czy to dość dokładne przypomnienie tych wspomnień z jego strony?
O: Tak .
P: (L) Najbardziej interesująca częścią tej sesji było, gdy opisywał zapach czegoś dziwnego w ładowni samolotu, że ładunek pachniał dziwnie. Czy było to dokładne wspomnienie?
O: Tak .
P: (L) Gdy zapytałam go jaki był to zapach powiedział, że pachniało śmieciami albo czymś naprawdę strasznym jak ścieki. Czy to było prawidłowe wspomnienie?
O: Blisko.
P: (L) Gdy zapytałam go, czy na wyższym poziomie wie co to jest, powiedział, że to ma coś wspólnego z obcymi. Czy to prawda?
O: Tak .
P: (L) Czy faktycznie transportował coś, co miało cokolwiek wspólnego z interakcjami pomiędzy obcymi i ludźmi?
O: Tak .
P: (L) Potem coś się stało kiedy leciał sam. Wydawał się przelatywać nad tym samym miejscem dwa razy i to go przestraszyło. Czy to rzeczywiście się wydarzyło?
O: Tak .
P: I wydaje się, że po tym jak przelatywał nad tym samym miejscem po raz kolejny, że powiedział, że zapach zniknął i ładunek zniknął. Czy to rzeczywiście się zdarzyło?
O: Tak.
P: (L) Czy jego samolot, on sam i jego drugi pilot zostali porwani w locie przez obcych ?
O: Tak .
P: (L) Czy następnie zostali celowo zestrzeleni przez Rząd Stanów Zjednoczonych?
O: Otwarte .
P: (L) Czy jego wspomnienie faktycznej sytuacji, gdy został zestrzelony, jest dość dokładne?
O: Tak .
P: (L) Czy potrzebuje więcej pracy nad tym zagadnieniem aby się z niego oczyścić?
O: Tak .
P: (L) Czy powinnam przeprowadzić go przez to samo jeszcze więcej niż jeden raz?
O: Tak .
P: (L) OK, tamtej nocy rozmawialiśmy o epizodzie kiedy miałam trzy lub cztery lata i widziałam twarz w oknie, która powiedziała do mnie: "Nie ma znaczenia gdzie pójdziesz nie możesz się schować. Kiedy przyjdzie czas my cię znajdziemy." Podczas tego doświadczenia kogo lub co widziałam przy oknie?
O: Szaraka.
P: Jak brzmiała wiadomość, dokładnie?
O: Tak jak podałaś.
P: (L) Co oni próbowali mi zakomunikować? Czy że, faktycznie zamierzają mnie odszukać, czy coś mi lub ze mną zrobić w pewnym momencie w przyszłości?
O: Na razie nie możemy cię poinformować.
P: (L) Nie możecie jeszcze podać mi tej informacji?
O: Tak.
P: (L) Dlaczego tak jest?
O: Nie .
P: Gdy byłam u doktora Zanghi, który robił ze mną seans regresji hipnotycznej, zapytał mnie dlaczego byłam porywana. W tamtym momencie, w odpowiedzi na to pytanie, pojawiła mi się scena z pewnego rodzaju grecką świątynią z dużą liczbą "patriarchów" w długich szatach i noszących brody, którzy uczyli mnie, a następnie wysłali, abym coś zrobiła. Co to za wspomnienie?
O: Jeszcze nie, Lauro!
P: Mam złe przeczucie. Dla mnie to brzmi przerażająco, że nie możecie mi powiedzieć. Czy jest to coś, czego powinnam się obawiać?
O: Nie .
P: Czy jest to coś, co mam zrobić, a czego jeszcze nie mogę wiedzieć?
O: Blisko.
P: (L) Więc, jest oczywiste, moim zdaniem, i jest to tylko moje zdanie, że istnieje swego rodzaju przeznaczenie jeśli chodzi o F*** oraz mnie. Zgadza się?
O: Najprawdopodobniej .
P: (F) To brzmi jak skrzyżowanie pomiędzy "tak" i "otwarte". (L) Czy to prawda, według tego co przypuszczamy, że od naszego pierwszego spotkania, przysyłana była osoba za osobą by spróbować zakłócić naszą znajomość. Czy tak jest?
O: Możliwe .
P: (F) Myślę, że możemy odczytać to jako tak. (L) Czy mogę zapytać w jakim punkcie w czasie ta interakcja zostanie całkowicie uaktywniona?
O: Otwarte .
P: (L) Ahhh. Oni są sprytniejsi ode mnie. Czy miałam rację w przebłysku intuicji, który miałam poprzedniej nocy, który prawie spowodował atak serca, widząc otwierające się niebo i falę wszelkiego rodzaju istoty zalewającą naszą rzeczywistość?
O: Tak, lecz czy to jest proroctwo, czy obecna rzeczywistość?
P: (L) O Boże! (F) No więc, myśl, która pojawiła się mi właśnie parę dni temu (czy to wtedy, kiedy miałaś ten przebłysk?), OK, ta myśl, która się pojawiała szła po bardzo podobnej linii. To jest, że to wszystko się wydarza właśnie teraz, a tylko nasza percepcja tych wydarzeń pozostaje w tyle. Zamiast tego co na się zawsze wydawało, że pewnego dnia zasłona zostanie rozerwana na oścież z powodu jakiegoś kosmicznego wydarzenia, może po prostu być tak, że zasłona jest otwierana indywidualnie dla każdego. A potem pewnego dnia zostanie ostatnia grupa ludzi, którzy nie wiedzą nic na ten temat i zasłona zostanie otwarta. To, co się dzieje naprawdę, to nie fakt, że UFO kiedyś dokona inwazji; po prostu z powodu naszej specyficznej percepcji nie widzimy, że to się dzieje teraz. Karla Turner opisała to zdarzenie jako "Koniec Świata" i dla niej i jej rodziny to był właśnie koniec świata.


Właściciele oraz wydawcy niniejszych stron pragną oświadczyć, że materiał tu prezentowany jest wynikiem ich badań i eksperymentu w Komunikacji Nadświetlnej. Zapraszamy czytelnika by przyłączył się do naszego poszukiwania Prawdy poprzez czytanie z otwartym, ale sceptycznym umysłem. Nie zachęcamy tu do "dewotyzmu" ani też do "Prawdziwej Wiary". Zachęcamy STANOWCZO do poszukiwania Wiedzy oraz świadomości we wszystkich obszarach działania jako najlepszego sposobu, by być w stanie odróżnić kłamstwa od prawdy. Jedno co możemy powiedzieć czytelnikowi: pracujemy bardzo ciężko, wiele godzin na dobę, i czynimy tak od wielu lat, by odkryć "sedno" naszej egzystencji na Ziemi. Jest to nasze zajęcie, nasze poszukiwanie, nasza praca. W sposób ciągły szukamy potwierdzenia oraz/lub pogłębiamy zrozumienie tego, co uważamy albo za możliwe, albo za prawdopodobne lub za jedno i drugie. Czynimy tak ze szczerą nadzieją, że ludzkość jako całość skorzysta z naszej pracy, jeśli nie teraz , to przynajmniej w jakimś punkcie w jednej z naszych prawdopodobnych przyszłości.

Skontaktuj się z administratorem serwera pod adresem cassiopaea.com
Prawa Autorskie (c) 1997-2005 Arkadiusz Jadczyk oraz Laura Knight-Jadczyk. Wszystkie prawa zastrzeżone. "Cassiopaea, Cassiopaean, Cassiopaeans," są zastrzeżonym znakiem handlowym Arkadiusza Jadczyka oraz Laury Knight-Jadczyk.
Listy adresowane do Kasjopei, szkoły QFS, Arkadiusza lub Laury, stają się własnością Arkadiusza Jadczyka i Laury Knight-Jadczyk
Wtórne publikacje oraz wtórne rozpowszechnianie zawartości niniejszego ekranu lub dowolnej części niniejszej witryny w dowolnej formie jest stanowczo zabronione bez wcześniejszej pisemnej zgody autorów.

Jesteś gościem o numerze [an error occurred while processing this directive].

[an error occurred while processing this directive]