Uwaga: Publikujemy materiały z "sesji", jednak nie sądzimy by miały one jakąś obiektywną wartość - chyba tylko na tyle, na ile mogą być inspiracją do rzetelnych badań. Same w sobie mają zerową wartość poznawczą. Można je uważać za prozę literacką, za poezję, za potok z podświadomości. Każdy z nas doświadczał, w mniejszym lub większym stopniu, "inspiracji", kiedy do głowy przychodziło mu coś odkrywczego - nie wiadomo skąd. Czy jest coś "odkrywczego" w tych materiałach? Staramy się na to pytanie odpowiedzieć poprzez badania. Wyniki publikujemy, głównie w języku angielskim, na naszej witrynie , i w naszych publikacjach książkowych. Badania dotyczą historii, wierzeń, historii religii, mitów, polityki, geologii, astronomii, fizyki itp. itp. Zachęcamy bardzo usilnie naszych czytelników do zapoznania się z tymi wynikami. Zachęcamy też do uważnego przeczytania naszego (przetłumaczonego na język polski) Wstępu (osiem części).

27 listopada 1994, F***, Laura oraz LM

P: Witam.
O: Witam. Illo.
P: (L) Twoje imię to Illo? Kim jesteś i skąd pochodzisz?
O: Kasjopea.
P: (L) Mam kilka krótkich pytań, które chcę zadać i wiem, że są natury osobistej, a wiem jakie są wasze odczucia na temat pytań osobistych, ale jest powód, że te pytania są ważne. Pierwsze to dlaczego tak jest, że każdym razem kiedy myślę by usiąść przy planszy moje lewe ucho zaczyna robić dziwne rzeczy?
O: DNA odpowiada.
P: (LM) Dlaczego lub jak DNA może sprawić by czyjeś ucho bolało?
O: Zmiany.
P: (L) Jak zmieniające się DNA może wpłynąć na ucho czy na przykład na ramię?
O: Skomplikowane; przeczytaj "Zwiastuny Świtu".
P: (L) Mój mąż naprawdę martwi się o swoją ciężarówkę. To może zabrzmieć jak prosta rzecz, ale dla nas tak nie jest, gdyż nie możemy po prostu pójść i wydać pieniędzy na jej naprawę jedynie by odkryć, że to nie ta część wymaga naprawy, ale jakaś inna. Musimy się dowiedzieć co jest nie tak z tym pojazdem, tak byśmy mogli naprawić go najmniejszym wydatkiem.
O: Konwerter katalityczny.
P: (LM) On nie ma żadnego konwertera. (L) On nie ma żadnego konwertera. Co jest zepsute w tej ciężarówce?
O: Przestrzeń gdzie powinien być konwerter.
P: (LM) Ktokolwiek mówi ci to jest bezdennym ignorantem w mechanice. Żadna ciężarówka z 1978 roku nigdy nie miała konwertera katalitycznego.
O: Sprawdź to. Swoje twierdzenie. Przewód paliwowy zapchany u spodu, gdzie powinien być "kk". [To okazało się być jak najbardziej prawidłowe! Brakowało gumowej pokrywki.]
P: (L) Czy jest możliwe by przeprowadzić hipnotyczną progresję w przyszłość, która da dokładne informacje w ogólnym sensie?
O: Tak.
P: (L) W książce "Masowe Sny o Przyszłości", czy te statystycznie przeanalizowane masowe sny są w jakimkolwiek stopniu dokładne?
O: W jakimś sensie.
P: (L) Czy jest to możliwe, gdyż ukazały kilka różnych scenariuszów... dlaczego czuję się tak dziwnie w tym momencie?
O: Anemicznie/niski poziom cukru we krwi.
P: (L) Więc nie jest to reakcja emocjonalna na wrogość mojego męża?
O: Być może.
P: (L) Więc w tym sensie chciałabym to wiedzieć.
O: Wiedzieć co?
P: (L) Czy na pewno jesteś Kasjopeanem?
O: Tak.
P: (L) Nie wydajesz się być naprawdę dobrze dostrojony czy dokładny po tym, co tu się dziś wieczorem dzieje.
O: Dostrojony, ale twoje energie są na niskim poziomie; bo "do tanga trzeba dwojga".
P: (L) Więc, poprzedniej nocy powiedzieliście, że wpłynęliście na naszą psychikę byśmy dokonali zmian na planszy. Przyszło mi na myśl, że możecie mieć zdolność by zmieniać elektromagnetykę ciała, co następnie wpłynęłoby na ciało fizyczne, czy to prawda?
O: Być może.
P: (L) Więc, czy moglibyście przeprowadzić na mnie elektromagnetyczne leczenie, to jest na ciele eterycznym czy duchowym, które by następnie zamanifestowało się w ciele fizycznym?
O: Przeprowadzamy.
P: (L) Przeprowadzacie? Więc, chciałabym otrzymać tego więcej, częściej. Chciałabym byście przyspieszyli ten proces, gdyż czuję się dość mizernie w sensie fizycznym. Czy to możliwe?
O: Cykl minie.
P: (L) Dobra, chcę wiedzieć dlaczego moje ramię tak bardzo mnie boli i dlaczego moje serce czuje się jakby siedział na nim słoń?
O: Niski poziom energii.
P: (L) Czy odpowiedzią na to jest tak po prostu odpoczynek?
O: Tak. Jak najbardziej. Ostatnia sesja była szczególnie drenująca. Nie przesadzaj z tym, po prostu nadaj naturalne tempo.
P: (L) Dobra, wróćmy do tej ciężarówki. Myślicie, że moglibyście podłączyć się do kogoś, kto jest mechanikiem i po prostu dać nam...
O: Problem z ciężarówką zostanie rozwiązany do jutra i będzie łatwy do naprawy.
P: (L) Rozmawiałam dziś wieczorem z T*** M*** i zastanawiam się czy on będzie skłonny i będzie w stanie skompensować F*** rachunek za elektryczność?
O: Tak. Ale wyjaśnij to w szczegółach. I zwróć uwagę na to, jaki ma szczęśliwy traf.
P: (L) Chcę nowy samochód. Popatrzcie dla mnie w przyszłość, proszę, i powiedzcie mi, który czeka na mnie za zakrętem, czy to samochód osobowy czy fajny, duży van?
O: Albo taki, albo taki.
P: (L) Czy jest dla mnie w bardzo bliskiej przyszłości?
O: Być może.
P: (L) A teraz chcę wiedzieć, w odniesieniu do tej działalności, jaki procent naszej energii jest wykorzystywany w procesie tego channelingu? Czy jest to powiedzmy 60% F***, a 40% mojej czy jakiś inny?
O: Różnie.
P: (L) Z J** oraz T*** obecnymi tutaj, czy sesja jest bardziej doenergetyzowana?
O: Tak.
P: (L) Czy pomaga, gdy mamy więcej ludzi w pokoju?
O: Jeśli nie są wrodzy.
P: (L) Czy wrogość odcina energię?
O: Niezmiernie, a także negatywne nastroje.
P: (L) Czy LM jest bardziej wrogi i negatywny, niż wierzy, że jest, czy też niż to dopuszcza?
O: Różnie.
P: (L) Czy będziecie w stanie zrobić coś mojej psychice, co sprawi, że moje ciało zacznie zrzucać tony masy bez jakiejkolwiek potrzeby bym skupiała na tej sprawie swoją uwagę?
O: Nie potrzeba, jak projekt się rozpocznie, poziom twojej energii wielce się zwiększy, w wyniku tego nastąpi utrata masy ciała.
P: (L) Przy wielu okazjach miałam sny o byciu w pociągu. Co te sny dla mnie oznaczają?
O: Mało znaczące.
P: (L) Co ze snami o nakładaniu makijażu?
O: Ukrywanie swojej istoty.
P: (L) Na jakim poziomie są Plejadianie, których channeling prowadzi Barbara Marciniak?
O: 6-tej gęstości.
P: (L) OK, chciałabym wiedzieć gdzie jest A*** G*** i co aktualnie robi.
O: W Północnej Karolinie, zajmuje się pielęgniarstwem.
P: (L) Czy ciągle jest z T***?
O: Nie.
P: (L) Dlaczego?
O: Rozeszli się.
P: (L) Gdzie on jest?
O: Tarpon Springs.
P: (L) Dlaczego on tam jest?
O: Prace inżynierskie.
P: (L) A co jest z C*** S***?
O: Jest w Atlancie. Artysta.
P: (L) Rozmawiałam z C*** P*** poprzedniego dnia, wydawała się być wroga. Czy to prawidłowa ocena sytuacji?
O: Blisko.
P: (L) Dlaczego ona odczuwa to w taki sposób?
O: Nie na tej samej długości fali.
P: (L) Czy powinnam po prostu o niej zapomnieć?
O: To zależy od ciebie.


Właściciele oraz wydawcy niniejszych stron pragną oświadczyć, że materiał tu prezentowany jest wynikiem ich badań i eksperymentu w Komunikacji Nadświetlnej. Zapraszamy czytelnika by przyłączył się do naszego poszukiwania Prawdy poprzez czytanie z otwartym, ale sceptycznym umysłem. Nie zachęcamy tu do "dewotyzmu" ani też do "Prawdziwej Wiary". Zachęcamy STANOWCZO do poszukiwania Wiedzy oraz świadomości we wszystkich obszarach działania jako najlepszego sposobu, by być w stanie odróżnić kłamstwa od prawdy. Jedno co możemy powiedzieć czytelnikowi: pracujemy bardzo ciężko, wiele godzin na dobę, i czynimy tak od wielu lat, by odkryć "sedno" naszej egzystencji na Ziemi. Jest to nasze zajęcie, nasze poszukiwanie, nasza praca. W sposób ciągły szukamy potwierdzenia oraz/lub pogłębiamy zrozumienie tego, co uważamy albo za możliwe, albo za prawdopodobne lub za jedno i drugie. Czynimy tak ze szczerą nadzieją, że ludzkość jako całość skorzysta z naszej pracy, jeśli nie teraz , to przynajmniej w jakimś punkcie w jednej z naszych prawdopodobnych przyszłości.

Skontaktuj się z administratorem serwera pod adresem cassiopaea.com
Prawa Autorskie (c) 1997-2005 Arkadiusz Jadczyk oraz Laura Knight-Jadczyk. Wszystkie prawa zastrzeżone. "Cassiopaea, Cassiopaean, Cassiopaeans," są zastrzeżonym znakiem handlowym Arkadiusza Jadczyka oraz Laury Knight-Jadczyk.
Listy adresowane do Kasjopei, szkoły QFS, Arkadiusza lub Laury, stają się własnością Arkadiusza Jadczyka i Laury Knight-Jadczyk
Wtórne publikacje oraz wtórne rozpowszechnianie zawartości niniejszego ekranu lub dowolnej części niniejszej witryny w dowolnej formie jest stanowczo zabronione bez wcześniejszej pisemnej zgody autorów.

Jesteś gościem o numerze [an error occurred while processing this directive].

[an error occurred while processing this directive]