Uwaga: Publikujemy materiały z "sesji", jednak nie sądzimy by miały one jakąś obiektywną wartość - chyba tylko na tyle, na ile mogą być inspiracją do rzetelnych badań. Same w sobie mają zerową wartość poznawczą. Można je uważać za prozę literacką, za poezję, za potok z podświadomości. Każdy z nas doświadczał, w mniejszym lub większym stopniu, "inspiracji", kiedy do głowy przychodziło mu coś odkrywczego - nie wiadomo skąd. Czy jest coś "odkrywczego" w tych materiałach? Staramy się na to pytanie odpowiedzieć poprzez badania. Wyniki publikujemy, głównie w języku angielskim, na naszej witrynie , i w naszych publikacjach książkowych. Badania dotyczą historii, wierzeń, historii religii, mitów, polityki, geologii, astronomii, fizyki itp. itp. Zachęcamy bardzo usilnie naszych czytelników do zapoznania się z tymi wynikami. Zachęcamy też do uważnego przeczytania naszego (przetłumaczonego na język polski) Wstępu (osiem części).

941022 channeling bezpośredni z F***.

P : (L) Kto jest z nami ?
O: Enduanda i Alorra.
P : (L) Jakie jest znaczenie trzęsienia ziemi, które nastąpiło kilka miesięcy temu, a które było nazwane supergłębokim trzęsieniem ziemi, które było głębokie na 400 mil ?
O: Przesunięcie magmy spowodowane przez energię cieplną ze środka. Po prostu cześć cyklu.
P : (L) Jakiś inny komentarz ?
O: Nie.
P : (L) Chcielibyśmy dowiedzieć coś o tępych szumach jakie słyszeliśmy na wybrzeżu Kalifornii ?
O: Ekspansja bazy.
P : (L) Jakiego rodzaju bazy ?
O: To jest centrum transferu dla istot znanych jako Szaraki ?
P : (L) A te tępe szumy ?
O: Oni rozszerzają się.
P : (L) Czy to praca konstrukcyjna ?
O: Tak. Za wyjątkiem tego, że używają fal dźwiękowych do dezintegracji skał w skorupie pod oceanem. Ta dezintegracja powoduje, ze struktura cząstek będąc dezintegrowana kompletnie zanika, co ma związek z tym rytmicznym stukanie, które słyszałaś.
P : (L) Jakiś dalszy komentarz ?
O: To jest część świadomości jak rząd USA jest w to zamieszany. Oni są podejrzani.
P : (L) Jakie jest źródło wiedzy uzyskanej przez Edgara Cayce’a ?
O: Hm... On miał unikalną budowę biochemiczną pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie swojej świadomości przez zewnętrzne źródła bez interferencji w jego strumień elektromagnetyczny. To jest bardzo unikalna i niezwykła sytuacja. Pierwsza manifestacja tego nastąpiła, gdy poprosił o pomoc. On nie poprosił o pomoc z wyższego źródła, lecz prawdopodobnie jego świadomość zdolności nigdy nie byłaby tak daleka.
P : (L) Jakie było źródło wiedzy Lamy Singha ?
O: Lama Singh uczył się długo i ciężko o metafizycznych polach poprzez medytacje i na innych obszarach. Dlatego kanał mógł być otwarty dobrowolnie. To potrzebuje współpracy gospodarza i nie jest łatwo otwierane i zamykane jak w przypadku Cayce’a.
P : (L) Który z dwóch poziomów dostępu ma większy dostęp do większego obszaru tematów lub informacji ?
O: Właściwie Cayce miał dostęp do nieco innego źródła, ale mimo wszystko poziom intensywności i dokładności jest większy u Cayce’a.
P : (L) Jak Lama Singh i Cayce są powiązanie, w sensie powiązań w stosunku do poziomu Kasjopean ?
O: Poziom dostępu jest większy i szerszy.
P : (L) Kiedy i jak planeta  Ziemia poznała swój Księżyc ?
O: Było to spowodowane przez cykliczne przejście grupy komet, które spowodowało grawitacyjne zniszczenie pozwalające na odejście wielkiej bryły, która była mniej trwała w tym punkcie czasoprzestrzeni i ustawie nie na orbicie wokół planety.
P : (L) Kiedy to się stało ?
O: To stało się około 3 miliardy lat temu.
P : (L)Czy duchowa istota może być uwięziona w fizycznej materii ?
O: To możliwe, ale bardzo mało prawdopodobne.
P : (L) czy ludzkie istoty są uwięzione w fizycznej materii ?
O: Z wyboru.
P : (L) Dlaczego tak wybrali ?
O: Aby poczuć fizyczne odczucia. To była decyzja grupy umysłów.
P : (L) Kto był odpowiedzialny za tą grupę ?
O: Grupa.
P : (L) Czy współdziałanie pomiędzy duchem/duszą a ciałem produkuje jakieś półprodukty, które mogą być pożądane przez inne istoty ?
O: To jest tak, wszystkie rzeczy mają pożądane konsekwencje, tak samo jak niepożądane konsekwencje, ale nie może być uznane tutaj, że wszystko co się dzieje w rzeczywistościach wszechświata może być doświadczane tylko jednym z dwóch sposobów. To mogłoby być zdefiniowane, zarówno dla długiego cyklu fali jak i krótkiego cyklu falowego. Wracając do twojego poprzedniego pytania, o tym dlaczego ludzie są „uwięzieni” w fizycznej egzystencji, która oczywiście jest dobrowolna i wybrana, to tak się dzieje z powodu pożądania zmiany doświadczania z długiego cyklu falowego czyli tego co nazwalibyście eteryczną lub duchową egzystencją na krótki cykl falowy, co nazwalibyście fizyczną egzystencją. Różnica jest taka, że długi cykl falowe zawiera tylko zmiany stopniowe i ewolucyjne w rytmie cyklicznym. Tymczasem krótki cykl fazowy zawiera dualność. A tu mamy do czynienia z przypadkiem, kiedy dusze w fizycznych ciałach tak jak jest doświadczane w ziemskim ciele ponieważ dusza doświadcza eterycznego stanu przez połowę cyklu, a fizycznego przez drugą połowę cyklu. Gdy te połowy nie są rozumiane w czasie jak wy to rozumiecie, to całość doświadczeń jest równa dla każdej połowy. Konieczność formowania krótkiego cyklu falowego jest osiąganie naturalnie i przez naturalne ograniczenia wszechświata, gdy grupa umysłowa dusz wybiera fizyczność jako przeciwność absolutnie eterycznej egzystencji.
P : (L) Czy takie współdziałanie tworzy półprodukty ?
O: To tworzy półprodukt zarówno pozytywnej, jak i negatywnej natury.
P : (L) A co to są te półprodukty ?
O: Które pierwsze ?
P : (L) Pozytywne.
O: Pozytywnym półproduktem jest relatywne podniesienie energii., która przyspiesza proces uczenia się duszy i wszystkich jej jedno- i dwuwymiarowych partnerów. Innymi słowy flora, fauna minerały, itp. Całe doświadczenia wzrasta, podczas krótkiego cyklu fazowego i fizyczno-eterycznego transferu. Negatywnym półproduktem jest to, że czasami produkuje się wiele negatywnych doświadczeń, które w innym przypadku, nie maiłyby miejsca, ponieważ będąc na pierwszym lub drugim poziomie flora i fauna doświadcza długoterminowych zmian (długiego cyklu falowego) jako przeciwność krótkiego cyklu falowego fizycznego i eterycznego.
P : (L) Wróćmy do tematu kosmitów. Niektórzy kosmici porywają ludzi, w celu wyindukowania w nich okrutnej śmierci w torturach, aby wytworzyć „maksymalny transfer energii”. Jak ten proces maksymalnego transferu energii następuje, podczas procesu długiego, wolnego i strasznego umierania ?
O: Ekstremalny strach i niepokój, buduje energię strachu/niepokoju. która to jest negatywnej natury, która napełnia te istoty. A istota napełniona lękiem, tworzy pokarm, który jest oparty na ich metabolicznej strukturze.
P : (L) A jaka jest metaboliczna struktura kosmitów ?
O:To jest bardzo złożone i bardzo trudne do opisania, ponieważ to jest na czwartym poziomie gęstości, którego nie rozumiecie. Ale powodem ich egzystencji jest zdolność do odżywiania się poprzez metody eteryczne i metody fizyczne. Dlatego ten transfer energii reprezentowałby poziom eteryczny, choć w innym znaczeniu może być osiągany fizycznie.
P : (L) A jakie jest to inne znaczenie ?
O: Np. picie krwi lub produktów z krwi.
P : (L) Czy oni to robią ?
O: Tak, ale zwyczaj wysysanie jest inny niż moglibyście pomyśleć. To jest robione przez pory.
P : (L) W jaki sposób ?
O: Kąpiel absorbowanie koniecznych produktów, a potem oczyszczanie pozostałego produktu.
P : (L) Czy Artur Clarke używał channelingu do napisania „Końca dzieciństwa” ?
O: Nie. Użył wyobraźni.
P : (L) Czy amnezja jest powiązana z porwaniami UFO i jest rozmyślnie indukowana, czy też jest to wynik niezdolności umysłu do pojęcia tego zdarzenia ?
O: I to, i to.
P : (L) Ta część która jest rozmyślnie indukowana, jak to jest realizowane ?
O: Przez użycie przepływy kosmicznej energii, aby wpłynąć na funkcje pamięci poprzez kombinacje duchowego i chemicznego działania.
P : (L) Możecie być bardziej dokładnie ?
O: Bycie bardziej dokładnym jest innym sposobem bycia mniej dokładnym, ale dobrym sposobem uzyskania tego jest modyfikacja przepływu energii elektromagnetycznej w mózgu. Energia elektromagnetyczna, elektromagnetyzm, jest  w nas wszystkich siłą życiową, która ewoluuje poprzez długofalowe i krótkofalowe cykle.
P : (L) Wracając do istot, które absorbują pokarm przez swoje pory, jakim rodzajem istot oni są ?
O: Oba rodzaje, które były opisane jako Gadzie istoty, jak i jako Szaracy. To jest konieczne dla, ich przetrwania w każdym przypadku. Nawet twardzi Szaracy, którzy nie są naturalną częścią krótkiego cyklu falowego, a raczej sztucznym stworzeniem Jaszczurów, mimo wszystko naśladują pokarmowe funkcje.
P : (L) Mówicie, że oni są sztucznie tworzenie przez istoty Jaszczurze, czy to oznacza, że oni nie mają duszy ?
O: To prawda.
P : (L) Jak oni funkcjonują ? Czy są jak roboty ?
O: Oni funkcjonują poprzez współdziałanie z duszami Jaszczurów. Jest to technologia dalece zaawansowana do tego, co jest wam znane. Jednak Szaracy nie są jedynie sztucznie zaprojektowani i zbudowani, ale funkcjonują jako projekcje mentalne i fizyczne Gadzich istot. Są jak czwartowymiarowe próbówki.
P : (L) Jako czwartowymiarowe próbówki, więc jaka jest ich pojemność czy możliwości ?
O: Ich pojemność i możliwości są takie same jak istot Gadzich, za wyjątkiem tego, że ich wygląd jest  całkowicie odmienny, nie mają duszy, i wewnętrzna struktura biologiczna jest zupełnie inna. Ale ich funkcjonowanie jest takie same i pozostają jako projektory Jaszczurów i służą do absorbowania pokarmu, jak to Gady robią normalnie. Z powodu tego , że negatywna energia jest potrzebna do tankowania, zarówno Szaraki jak i Gady istnieją na czwartym poziomie gęstości, jak służący tylko sobie i tak te jednostki funkcjonują.
Dlatego więc oni absorbują energie, bo czwarty poziom gęstości jest najwyższą formą, w której istnieje służenie sobie, które jest negatywnym wzorcem myślowym. Z każdym przejściem przez poziom gęstości egzystencja jednostki staje się mniej trudna. Dlatego egzystencja w czwartym poziomie gęstości jest mniej trudna niż w trzecim, egzystencja w trzecim jest mniej trudna niż w drugim, itd. To przynosi mniej spięcia w energię duszy. Dlatego istoty na czwartym poziomie gęstości mogą wysysać z istot na trzecim poziomie gęstości, w sensie absorbowania, negatywną energię duszy. Tak samo istoty z trzeciego poziomu gęstości mogą wysysać z drugiego poziomu gęstości, choć nie jest to konieczne, ale jest robione. Dlatego człowiek będący na trzecim poziomie gęstości tak często powoduje ból i cierpienie w stosunku do tych, którzy w królestwie zwierząt istnieją  na drugim poziomie gęstości, ponieważ wysysacie negatywną energię jako istoty służące przede wszystki sobie, jak to robicie z istotami, na drugim poziomie gęstości, itd. Teraz gdy awansujecie na czwarty poziom gęstości musicie podjąć decyzję czy chcecie rozwijać się w orientacji służeniu innym czy pozostać w orientacji służeniu sobie. Podjęcie tej decyzji zajmie wam sporo czasu. To jest to co w waszym kalendarzu jest nazywane jako milenium. To jest okres czasu, który zdecyduje czy pozostaniecie w służeniu sobie, czy awansujecie do służenia innym. Ci którzy są opisywani jako Jaszczury na stałe zamknęli się w służeniu sobie. I odkąd oni są na czwartym poziomie gęstości, gdziekolwiek są muszą wysysać wielkie ilości energii od tych, którzy są na trzecim poziomie,  na drugim, itd. I dlatego oni robią to co robią. To właśnie wyjaśnia dlaczego ich celem jest umieranie innych, ponieważ oni nie są zdolni do nauczenia się, jak przejść do innej formy egzystencji jaką jest służenie innym. i właśnie dlatego, jak umierają to potrzebują energii, aby odtworzyć swój metabolizm.
P : (L) Skoro jesteśmy dla nich źródłem pożywienia i pracy, to dlaczego nie wyhodują sobie nas na ich własnej planecie ?
O: Oni to robią.
P : (L) Skoro ich jest tak dużo tutaj, to dlaczego nie przyjdą tutaj i nie zabiorą wszystkich.
O: Taka jest ich intencja. Taka była ich intencja przez długi czas. Oni podróżowali w tę i z powrotem przez czas, tak długi jak go znacie, aby ustawić sobie to tak, aby móc absorbować wielkie porcje negatywnej energii, w związku z przejściem tej planety z trzeciego do czwartego poziomu gęstości, co ma nastąpić. Mają nadzieję, że przejmą was w czwartej gęstości i zamierzają do tego zastosować odpowiednie działania:
1: Utrzymać waszą rasę jako smaczne przyprawy;
2: Zwiększyć swoją liczbę;
3: Zwiększyć swoją władzę;
4: Rozszerzyć swoją rasę na rzeczywistość czwartego wymiaru.
 Aby wprowadzić to wszystko, wpływali na zdarzenia przez co w waszym rozumieniu czasu wynosi około 74 tys. lat. I robili to przez ten czas podróżując w tę i z powrotem. Tak często i tak, długo, że na pewno ten cały plan legnie w gruzach.
P : (L) Jak możecie być tak pewni, że ten plan upadnie ?
O: Ponieważ widzimy to. Mamy możliwości zobaczenia wszystkiego, a nie tylko tego co chcemy widzieć. Ich upadek nastąpi, bo oni widzą tylko to co chcą widzieć. Innymi słowy jest to najwyższa manifestacja tego co nazywacie życzeniowym myśleniem. A życzeniowe myślenie na czwartym poziomie staje się rzeczywistością dla tego poziomu. Wiecie jak życzeniowo myśleć ? To nie jest całkiem rzeczywistość dla was, ponieważ żyjecie na trzecim poziomie, ale jeśli jesteście na trzecim poziomie, to możecie wykonywać te same funkcje, ale to będzie wasz świadomość rzeczywistości. Dlatego oni nie mogą zobaczyć tego co my możemy, odkąd my służymy innym w odwrotności do siebie, a odkąd jesteśmy na szóstym poziomie możemy zobaczyć wszystkie jak jest, a nie jak chcielibyśmy, żeby było.
P : (L) Zecariah Sitchen mówi, że piramida została zbudowana jako system stałego oznaczania, aby nawigować układ słoneczny. Moglibyście skomentować ten pomysł ?
O: To nie jest poprawna teoria. Piramidy zostały zbudowane jako zbiornik energii i urządzenia przesyłowe. Zostały one zbudowane przez tych, którzy są wam znani jako potomkowie Atlantów, a którzy są przodkami was w rozumieniu duchowym. Nie zostały zbudowane jako oznaczenia czegokolwiek.
P : (L) Czy jacykolwiek kosmici, a zwłaszcza Jaszczury, mieszkali kiedykolwiek między ludźmi i byli czczeni ?
O: Oni nigdy nie mieszkali pomiędzy ludźmi ale współdziałali z ludźmi w różnych punktach przeszłości. To było w tych czasach kiedy istoty ludzkie były gotowe, wyrażały wolę i były zdolne do akceptacjo bóstw pokazujących się bezpośrednio z zewnętrznych źródeł ,a potem czczono ich. Takie rzeczy nie byłyby możliwe w bliskiej przeszłości, ale mogą nastąpić wkrótce.
P : (L) Kto zrobił linie Nazca w Południowej Ameryce i jaki był ich cel ?
O:To zrobili rdzenni mieszkańcy, którzy byli wysoko zawansowani duchowo i położyli te linii, aby powiedzieć innym ze pochodzą nie z tego świata, jak oni to wtedy odbierali.
P : (L) Czy te symbole miały jakąś moc w pewien sposób ?
O: Niektórzy tak to odbierali, ale głównie była to próba przywołania tych, których czczono, a którzy przybywali do nich wcześniej i nie były to tylko Gady, ale inni podróżnicy.
P : (L) Kto zbudował miast Angkor Wat ?
O: To było zbudowane przez same Gadzie Istoty. Zbudowane około 3018 lat temu.
P : (L) Kto zbudował miasto Mohenjo Daro ?
O: To było również zbudowane przez Jaszczurów bezpośrednio.
P : (L) Czy oni mieszkali w tych miastach ?
O: Nie, ale jak się okazało później oni to odwiedzali lub zajmowali jako przejściową bazę, ale nigdy nie mieszkali tam.
P : (L) Po co zbudowali to miasto ?
O: Oni zbudowali te miasta dla siebie i swoich wyznawców wśród ludzi.
P : (L) Kiedyś zadaliśmy pytanie z jakiej planety pochodzicie, a odpowiedź brzmiała „Corsoca”. Następne pytanie było” Czy możecie być bardziej dokładni, a odpowiedź, była, że to zbyt złożone. Czy to jest poprawne liternictwo albo co to znaczy ?
O: To co określacie jako Corsoca nie jest właściwie planetą w pojęciu jak wy to rozumiecie. Musicie zrozumieć, że to jest na szóstym poziomie gęstości, który jest poziomem nie do osiągnięcia dla waszych zmysłów poza szóstym, dlatego nie macie żadnego pojęcia o życiu na tym poziomie. Więc termin „planeta” nie może być tutaj użyty. Ale to jest oczywiście nasze miejsce życia. Oczywiście najlepszym wyjściem byłoby wytłumaczenie wam jak to wygląda, ale nie byłoby możliwe dla was to  sobie wyobrazić.
P : (L) Dobra. Kiedyś mówiliście o „Skandalu na lotnisko w Denver”. Ostatnio zwróciło moją uwagę to, ze ten skandal może się rozwinąć. Czy ten skandal ma się rozwinąć dużo dalej, a jeśli tak, to jakie są tego rozgałęzienia ?
O: Tak, to będzie wzmagający się problem, teraz jest najmniejszy.
P : (L) Czy są jakieś rytuały, które możemy odczyniać, aby ochronić nas przed niepowołany kontaktem z Jaszczurami ?
O: Rytuały są samoniszczące.
P : (L) Czy jest jakaś technika, której możemy użyć ?
O: Jedyną obroną jaka jest potrzebna, to wiedza. Wiedza obroni cię przed jakąkolwiek formą bólu w tej egzystencji. Im więcej posiadasz wiedzy, tym mniej strachu odczuwasz, tym mniej bólu odczuwasz, tym mniej napięć odczuwasz, tym mniej lęku odczuwasz, tym mniej niebezpiecznych przeżyć , jakiegokolwiek rodzaju. Pomyśl o tym bardzo ostrożnie, bo to jest bardzo ważne: czy jest jakieś ograniczenie idei ukrytej pod słowem wiedza ? Mając to na uwadze, to jaka jest wartość tego słowa ? Nieskończona. Możesz sobie wyobrazić jak taka jedna idea istnieje, uwalniając cię z jakichkolwiek ograniczeń ? Użyj swego szóstego zmysłu, by zrozumieć jak to słowo, ten termin, to znaczenie wiedzy, może dostarczyć ci wszystko czegokolwiek mogłabyś kiedykolwiek potrzebować. Jeśli pomyślisz ostrożnie zaczniesz widzieć, jak ta prawda jest największą z możliwych.
P : (L) Czy to zawiera wiedzę nauczoną z książek ?
O: To zawiera każde możliwe znaczenie idei tego słowa. Możesz sobie pomyśleć, jak byłoby prosto, kiedy słowo miałoby jeden termin, ale jak jedno słowo może zawierać tyle znaczeń. My czujemy, to że nie jesteś kompletnie świadoma tego słowa. Możesz rzucić okiem na iluminacje, a ta iluminacja pochodzi z wiedzy. Jeśli dążysz do uzyskiwania wiedzy, dostarcza sobie ochrony od każdego możliwego wydarzenia, które może się wydarzyć. A wiesz dlaczego ? Bo więcej wiedzy jaką posiadasz, to więcej świadomości jak ochronić siebie. Ostatecznie ta świadomość stanie się tak silna i tak empatyczna, że nie będziesz musiała robić żadnych rytuałów czy ćwiczeń, jeśli będziesz chciała ochronić siebie. Ochrona pochodzi ze świadomości.
P : (L) czy wiedza jest jakąś substancją bądź egzystencją abstrahując od jej posiadania lub akceptacji ?
O: Wiedza jest substancją wszystkiego. To jest podstawa całej egzystencji.
P : (L) Ja chcę być tylko pewna, że to źródło z którego poznaje wiedzę, nie jest źródłem zwodniczym.
O: Jeśli byś miała tylko wiarę, bez wiedzy, to mogłoby to być fałszywe. Coś lub ktoś, kto próbuje dać fałszywą wiedzę, fałszywą informacje, ma błędne założenie, że mu się to uda. Wiedza , którą pobierasz od korzeni całej egzystencji, ochroni cię od pozyskiwania fałszywej informacji, która nie jest wiedzą. Nie ma żadnej obawy co do poznawania wiedzy, jeśli otwarcie poszukujesz i poznajesz wiedzę. A wiedza jest jedyną ochroną jakiej potrzebujesz.
P : (L) Ale jest mnóstwo ludzi otwartych, mających wiarę, którzy mają klapki na oczach ?
O: Nie. To jest po prostu twoje postrzeganie. To czego nie widzisz, to jest tym, że ludzie na prawdę nie otwierają się na wiedzę. Tacy ludzi są zamknięci na swojej drodze rozwoju i podali się ukrytej manifestacji, która jest opisywana w waszej terminologii jako obsesja. Obsesja nie jest wiedzą, obsesja jest stagnacją. Jeśli ktoś wpada w obsesję, to właściwie zamyka się na absorbcję wiedzy, progresję rozwoju duchowego, która pochodzi z przyswajania prawdziwej wiedzy. Jeśli ktoś wpada w obsesję, to otwiera się na tragedie,  cały ogrom problemów.
P : (L) Kiedy jesteśmy w temacie wiedzy i doświadczamy rzeczy, które mogą być przyjemne lub nie chciałabym zapytać o F*** , co on potrzebuje do nauki ?
O: On porusza się we właściwym kierunku teraz , choć jest kompletnie tego nie świadomy. On może wyglądać na zestresowanego, bo właściwie jest, ponieważ ma tak dużo informacji do pojęcia. I to jest powód dlaczego jesteśmy zdolni pracować przez niego, ponieważ otworzyliśmy te kanały bardzo dawno temu. Jeszcze nie jesteś tego świadoma, ale twoja egzystencja była ksztatłtowana prze ten sam czynnik.
P : (L) Który czynnik.
O: Naturalna progresja doświadczana przez jednostkę jaką znasz, jako Fred.
P : (L) Ale w jakim sensie ?
O: Jesteś prowadzona i prowadzisz siebie we właściwym kierunku,  z powodu współpracy z tą osobą, choć nie jesteś zupełnie świadoma tego co się dzieje.
P : (L) Co spowodowało, że Fred spędził tyle lat współdziałając z taką osobą , jak N*** E*** ?
O: Była to część procesu uczenia, a także miało karmiczną naturę.
P : (L) A co spowodwało przerwanie tej całej sytuacji ?
O: To był czas, aby to zakończyć.
P : (L) Kiedyś zadaliśmy kilka pytań o Jezusie z Nazaretu zwanym Chrystusem. Padło pytanie: ”Czy Jezus był naznaczony w jakiś sposób ?”. A odpowiedź: „ Szybko wywyższony, aby zakończyć wojny wyjściem pokojowym; rada Zindara.” Chciałabym poznać znaczenie tych zdań.
O: Szybkie wywyższenie łączy się z nagłym i gwałtownym podniesieniem świadomości, w sposób łączący się z poprzednimi pytaniami o wiedzę.Czasami ta wiedza może nabrzmiewać, a czasami następuje to co można nazwać iluminacją. Jezus dostał swą wiedzę mając absolutną wiarę we własne zdolności do poznawanie wiedzy z wyższego źródła. Ta wiara spowodowała wyważone współdziałanie z wyższym źródłem, które pozwoliło mu otrzymać wiedzę po prostu wierząc. Pamiętajcie, że zdolność do poznawania wiedzy punkcie czasoprzestrzeni Jezusa była o wiele bardziej ograniczona niż jest teraz. Było tylko kilka opcji poznawania prawdziwej wiedzy, za wyjątkiem absolutnej i totalnej wiary. I wtedy zostało mu uświadomione, że absolutna i totalna wiara, spowodowałaby dramatyczne i spektakularne poznanie wiedzy; co oznaczałoby dramatyczny i spektakularny rozwój duszy. Dlatego wiara została dana, a wiedza otrzymana.
P : (L) Jakie było źródło tej wiedzy ?
O: Źródłem był szósty poziom gęstości , w którym my jesteśmy i byliśmy w to zaangażowani.
P : (L) Co znaczy termin „wyjście pokojowe” ?
O: Wyjście pokojowe jest kompletnym zbilansowaniem użytecznej energii jednostki, gdzie nie ma możliwości przesunięcia ciężaru, na pozytywna i negatywną stronę, którzy jest możliwe do osiągnięcia przez medytacje w masowej formie.
P : (L) Co to jest rada Zendara ?
O: Rada Zendara jest radą szóstego poziomu gęstości, która obejmuje obie - fizyczną i eteryczną rzeczywistość, i która nadzoruje dramatyczne punkty rozwoju , w różnych sektorach cywilizacyjnych w niższych poziomach gęstości.
P : (L) Chciałabym się dowiedzieć nieco o chronologii zdarzeń z życia Jezusa . Możecie wypowiedzieć swoje zdanie o nim, o jego współdziałaniu z  wyższymi źródłami, jego stanie Chrystusowym, i co było prawdziwym celem przyjścia tutaj ?
O: Jego świadomość czym i kim jest następowała stopniowo, wraz z jego wzrostem. Został poprowadzony przez nas poprzez jego wiarę o czym mówiliśmy poprzednio. A wy powinniście mieć wiarę tak samo, ponieważ moglibyście odnaleźć nauki znacznie szybciej niż robicie to teraz. Informacja o jego cudach została bardzo zniekształcona przez zapisy, które zostały zrobione długo po nich. Większość tych zapisów została stworzona przez jednostki , które życzą sobie sfrustrować i zniekształcić całą ludzkość dla poprzednio opisanych celów. Pomysł, odbierania Jezusa jako kogoś, który robił fizyczne cuda, w celu waszego całego zrozumienia, czego on doświadczał na Ziemi w swoim ciele i znaczenia tego wszystkiego, był także zniekształcony, a wiedza została zablokowana, co było celem tych, którzy to zrobili. Celem i planem Jezusa było nauczać wiedzą tych którzy jej szukali i w cale nie musiał w ich wzmacniać wiary w wyższe źródła. Jeśli byli otwarci i mieli wolę wiedzy, to mogli być uczeni poprzez słuchanie. Jego sukces w szerzeniu wiary był bardzo ograniczony, ponieważ wiara przychodzi indywidualnie od środka. I to było najtrudniejsze w waszym ziemskim padole do pojęcia.
P : (L) Kiedyś dyskutowaliśmy, że Jezus był prawdopodobnie produktem genetycznie wybranej impregnacji, Moglibyście to skomentować ?
O: Tam nie było żadnej genetycznie wybranej impregnacji. To nie jest poprawna teoria.
P : (L) Dobra, więc co to było ?
O: To było naturalne zapłodnienie.
P : (L) To co miałam na myśli, to było, to że wybrano osobę która była jego biologicznym ojcem.
O: To zawsze zachodzi dla każdych narodzin w waszym poziomie gęstości.
P : (L) Moglibyście się wypowiedzieć w kwestii, która się nasuwa samo przez się, czyli czy Jezus był nieprawy ?
O: Po prostu, jeśli ktoś czuje się splamiony w jakiś sposób lub poprzez wiedzę, którą posiadł, to znaczy, że zwróciliście niedostateczną uwagę. Nie słyszałaś o obsesji jako przeciwności wiedzy ? Jeśli ktoś na prawdę prowadzi życie wewnętrzne na każdym punkcie rozwoju, to próbuje szukać większej wiedzy i nie będzie zablokowany przez żadne wymysły o nieprawości. Ci którzy mają obsesję z wyboru, zamiast próbować znaleźć prawdziwą wiedzę, będą oczywiście zablokowani na tym punkcie. Jeśli wybierzesz, aby się rozwijać i przyjmować wiedzę, to nigdy nie będziesz mieć obsesji, ani nie będziesz zablokowana na żadnym punkcie kiedykolwiek. Jednak jeśli wybrałaś, ograniczać swoją wiedzę lub dostać obsesję, to na stałe się zablokujesz i to będzie widoczne przez całe twoje życie. Jest to część indywidualnego wzorca rozwoju duszy. To wszystko jest oparte na wyborze. Dlatego nie jest możliwe dla ciebie aby wpłynąć na wybór kogoś innego, aby poznał wiedzę. Nie potrzeba zmienić kogoś postrzegania, bo to mogłoby wpłynąć na kogoś wolną wolę. Jeśli ktoś wybierze, że chce mieć obsesję zamiast iluminacji, to jego wybór.
P : (L) Rozmawialiśmy o planecie Martek. Czy to jest starożytna nazwa Ziemian czy też pochodzi ta nazwa z kosmosu ?
O: Kombinacja dwóch, jak wiele rzeczy na wielu poziomach rozwoju w waszej historii.
P : (L) Powiedzieliście, że w wyniku interakcji z Martekiem Ziemia dostała baldachim wody. Jak ten baldachim został zawieszony.
O: Baldachim wody był naturalnym elementem atmosfery Ziemi w tym szczególnym punkcie czasoprzestrzeni.
P : (L) Czy poziom grawitacji był na tym samym poziomie co teraz ?
O: Był nieco inny. Ale to nie jest dla ciebie postrzegalne. Różnica jest częścią wyjaśnienia dlaczego baldachim wody pozostał zawieszony .
P : (L) Czy te warunki w stosunki do powodzi Noego, że zmodyfikowano grawitację Ziemi, tak samo jak baldachim wody, były warunkami bardziej sprzyjające rozszerzonemu życiu niż warunki które istnieją na Ziemi teraz ?
O: Nie tylko te, ale inne warunki, które istniały w tym szczególnym punkcie czasoprzestrzeni były bardziej sprzyjające dłuższemu życiu. A poza tym, Noe był raczej wiadomością symboliczną, niż historycznym wydarzeniem.
P : (L) Czy mówicie o wydarzeniu, jako Noe będącym w Arce czy o wydarzeniu jaki była powódź ?
O: Po pierwsze nie było żadnego Noego. Po drugie nie było właściwie powodzi opisanej w tej historii. Po trzecie cała historia była wiadomością symboliczną w przeciwności do wydarzeń.
P : (L) Więc co się na prawdę wydarzyło i co ta symbolika ma nam powiedzieć ?
O: To jest bardzo szerokie znaczenie. To po prostu, znaczy, że był kataklizm, który napiętnował całą planetę w tym czasie i ci którzy bili gotowi, aby doświadczać życie bez  opuszczania ciała zostali ostrzeżeni na czasy. Jednak nie poprzez manipulowanie zdarzeniami, ale poprzez wiarę, która zmusiła ich do poznania wiedzy i zostali ustawieni w pozycji takiej aby doświadczać, tego co potrzebowali doświadczyć, aby przetrwać wydarzenie.
P : (L) Czy w tym czasie Martek był ustawiony blisko Ziemi i czy Ziemia pożyczyła lub ukradła wodę z jego powierzchni ?
O: Bardzo ciepło. Jednak jest to o wiele bardziej skomplikowane, niż to co powiedziałaś, więc zostawmy to teraz.
P : (L) Powiedzcie mi o Nefilim ?
O: To była rasa istot trzeciego poziomu gęstości, która przyszła z ówczesnej planety z innego punktu galaktyki, która także była w trzecim poziomie gęstości. Zostali oni wzięci, lub jak można lepiej powiedzieć porwani, przeprogramowani, przetrenowani przez Gadzie Istoty, aby działać jako siła narzucona w erze, jaką wy rozumiecie jako przeszłość.
P : (L) Co to była za era ?
O: To była era...To mogło być 8 - 5 tys. lat temu, ale także są daty powiązane z 12-14 tys. lat temu., a także inne. System datowania nie jest nasz i dla nas nie istnieje.
P : (L) Przez ile lat ta rasa żyła na Ziemi ?
O: Około 15-18 wieków. Oni wymarli, ponieważ nie był warunków do naturalnej repropdukcji w atmosferze Ziemi, a były eksperymenty, aby próbować połączyć ich ludźmi, ale to nie dało sukcesu.
P : (L) Kiedy ostatni z nich wymarł ?
O: Prawdopodobnie około 6-7 tys. lat temu. Choć tak samo jest punkt odwołania 12-14 tys. lat temu.
P : (L) Jaka była nazwa planety, z której przybyli ?
O: Dorlaqua.
P : (L) Gdzie ta planeta się znajduje ?
O: Ta planeta znajdowała się w kompleksie Oriona.
P : (L) Ilu ludzi, mniej więcej, z całej Ziemi przetrwało po tzw. „powodzi Noego” ?
O: Około 19 mln.
P : (L) Dlaczego populacja Ziemi chyli się ku upadkowi od tego punktu w czasie ?
O: Z powodu choroby i niezdolności do dostosowania się, z powodu sztucznych manipulacji genetycznych.
P : (L) Co przypomina Wieżę Babel ?
O: Wyglądała bardzo podobnie do waszego monumentu Waszyngtona. Ta replika pochodzi z pamięci duchowej.
P : (L) Czy Wielka Piramida w Egipcie mogłaby ciągle pracować, jeśli ktoś umiałby ją użyć ?
O: Ona ciągle pracuje dzisiaj nawet, choć nie jest sztucznie używana. To jest również komora konserwująca. Jeśli ktoś chodziłby w we wnętrzu Wielkiej Piramidy, a potem opuściłby ciało, to jego ciało po pewnym czasie odzyskałoby swą strukturę. Ta zdolność dostarczała regeneracji właściwej struktury.
P : (L) Co przypominała prawdziwa twarz Sfinksa ?
O: Wyglądała jak reprezentacja lwa i człowieka.
P : (L) Kiedyś podczas poprzedniej transmisji, powiedziano, że Gadzie istoty zmieniły ludzką rasę po bitwie o własne cele „żywieniowe”. Czy moglibyście to wyjaśnić ?
O: Nie byłoby możliwe dla tych istot całkowicie kontrolować waszą egzystencję. Jeśli byłoby to możliwe wasza rasa nie zrobiłaby tego, co zrobiła. Był wpływ istot Jaszczurzych w fizyczną strukturę ludzkich istot dla celów własnych. Pamiętajcie co powiedzieliśmy wam wcześniej. Oni wpływali na cykl czasu doświadczany teraz, przez pewien czas, jak wy to rozumiecie. Przez 74 tys. lat wpływali na czas wprzód i w tył, po to aby ustawić okoliczności, byście byli, jak oni to postrzegają, korzystni dla nich, w czasie jak wy to mierzycie będącym w przodzie. Zostało zawieszeni w tym cyklu czasu jak to zrobili. To co oni postrzegają jako wasz równoważnik godziny, może być dla nich 14 tys. lat.
P : (L)Więc byli tutaj przez 300 tys. lat ?
O: Oni pierwotnie ustawili okoliczności 309 tys. lat temu, jednak używali szczególnego okresu 74 tys. lat we wszystkich możliwych sposobach przemyślanych wcześniej.
P : (L) Wspomnieliście, że twórcami waszej cywilizacji byli super starożytni przodkowie, których nazywacie „przemijającymi podróżnikami”. Jakie jest znaczenie tego terminu i kim są te istoty ?
O: Przemijający podróżnicy nie są istotami. Przemijający podróżnicy są zunifikowanymi formami myśli.
P : (L) Dlaczego oni są nazywani przemijającymi podróżnikami ?
O: Ponieważ przenikają wszystkie formy rzeczywistości. I oni wyskakują ze zunifikowanej formy egzystencji.
P : (L) Planeta, która została zniszczona pomiędzy Jowiszem i Marsem, którą znamy jako zbiór asteroidów, została zniszczona energią psychiczną. Czy możecie to wyjaśnić ?
O: Mieszkańcy tej planety, a wielu z nich jest waszymi przodkami duchowymi, po prostu zdecydowali rozwijać atmosferę służenia sobie, która była supernegatywnie obciążona, co spowodowało, że ich własna planeta została zniszczona, ponieważ poziomy energetyczne stał się tak intensywne, że zniszczyły siebie, a właściwie zniszczyły atomową strukturę planet, powodując fizyczną eksplozję.
P : (L) Czy to zostało zrobione technologiczne czy poprzez czystą siłę umysłu ?
O: To jest jedno i to samo.
P : (L) Czy oni zrobili coś jak zrzucanie bomb ?
O: Nie, nie. To zostało zrobione przez psychiczną energię. To było w przemijającej rzeczywistości niebezpieczeństwa takiej samej rzeczy dziejącej się na waszej planecie. Choć jesteśmy całkiem pewni, że to się nie stanie, ponieważ widzimy całą rzeczywistość, przeszłość przyszłość i teraźniejszość, ale musicie zrozumieć, że nawym w waszym szczególnym punkcie postrzegania, rzeczywistość jest niewidzialnym płynem. Ciągle jest dużo wyborów rzeczywistości, możliwych przeszłości, możliwych przyszłości, możliwych teraźniejszości. Ale jesteśmy całkiem pewni siebie, że akurat ten szczególny kataklizm nie stanie się na Ziemi, chociaż stał się na planecie znanej jako Kantek.
P : (L) Kiedyś wspomniano, że Jasser Arafat był duszą piątej gęstości i że był przodkiem Jezusa z Nazaretu. Co w nim demonstruje te kwalifikacje i te geny ?
O: Nie widziałaś ? Wyobraź sobie, co byłoby takie jak Jasser Arafat. Spójrz własną percepcją. Co on właśnie robi ?
P : (L) No, ale pro-żydowski punkt widzenia nie jest dla niego ciekawy ?
O: To co opisujesz jako bycie za czymś jest obsesją. A, z tego co wiemy, obsesja blokuje wiedzę, co blokuje zdolność do ochronienia się od negatywnych zdarzeń. To nie jest dobry pomysł. Jeśli prześledzicie okoliczności, to Jasser Arafat próbuje wziąć świat na swoje ramiona, poprzez działania pokojowe z Izraelczykami, którzy byli wrogami przez długi czas. Dlatego właśnie teraz jest on działaczem pokojowym i rozdzielnikiem wiedzy.
P : (L) W tym konflikcie między Żydami i Arabami, to kto ma większą racje ?
O: Obie strony mają równe racje. Tylko w stosunku do osób możemy mówić o negatywności lub pozytywności.
P : (L) W dyskusji o katastrofie statku kosmicznego w Rosewell zostało powiedziane, że stało się to z powodu jonizacji ? Czy moglibyście coś więcej powiedzieć ?
O: To oznacza po prostu odbicie fal tego co nazywacie radarem od jonów będących w atmosferze w tym czasie, co spowodowało elektromagnetyczne zakłócenia, co wpłynęło na grawitacyjny system równoważenia tego statku.
P : (L) Dlaczego te jony były akurat w tym czasie, a nie innym ?
O: Jony były obciążone w tym czasie z powodu aktywności burzowej.
P : (L) Powiedzieliście, że ciała zostały odnalezionie przez rząd. Ile ciał zostało odnalezionych ?
O: Trzy nieżywe i jedno działające.
P : (L) Jak długo to jedno ciało żyło ?
O: Działało przez około 3 i pół roku. To był raczej biogenetyczny robot, niż dusza odczuwająca fizyczną egzystencję.
P : (L) Czy rząd dowiedział się, że to jest robot ?
O: Nie.
P : (L) Czy oni ciągle myślą, że to żyjąca istota ?
O: Rząd nie jest osobą. Niektórzy są świadomi, że to są biogenetycznie zaprojektowane istoty.
P : (L) Podczas jednej transmisji, powiedziano nam, że otrzymalibyśmy wiadomość od innej istoty podczas każdego kontaktu, po to żeby dostać dobrą informację. Dlaczego tak jest ?
O: Aby was upewnić, że równowaga i bilans jest utrzymywany, a także, żeby upewnić, że źródło informacji jest świeże w interakcji pomiędzy dającym a odbierającym.
P :  To wszystko na dzisiaj. Dziękuję.
O: Dobranoc.